უძრავი ქონების კომპანია "რენტალსი" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
„რენტალსი“ უძრავი ქონების საბროკერო და საკონსულტაციო კომპანიაა, ქართულ ბაზარზე მუშაობის 8 წლიანი გამოცდილებით. კომპანია ფოკუსირდება მხოლოდ მაღალი კლასის საცხოვრებელ და კომერციულ უძრავ ქონებასთან დაკავშირებულ ტრანზაქციებზე. ამ მიმართულებით კონსულტაციას უწევს  საქართველოში წარმოდგენილ 20-ზე მეტ საელჩოს,  ათობით საერთაშორისო ორგანიზაციასა და მრავალ კერძო თუ ინსტიტუციონალურ ინვესტორს.
ხარისხზე ორიენტაციისა და მაღალი სანდოობის გამო, მიღებული აქვს ელჩებისა და მსხვილი კომპანიის პირველი პირების სარეკომენდაციო წერილები. მხოლოდ 2015-2016 წლების განმავლობაში კომპანიამ გააქირავა და გაყიდა ჯამში 13.000 კვ. მ-ზე მეტი „ა“ კლასის კომერციული უძრავი ქონება, ხოლო საცხოვრებელ ნაწილში ათობით პრემიუმ კლასის ბინა და ელჩის სარეზიდენციო სახლი.
დასრულებული (გაყიდული ან გაქირავებული) პროექტების შერჩეული სია:
საოფისე შენობები: ჰოლანდიის საელჩო, ევროსაბჭო, პოლონეთის საელჩო, ლატვიის საელჩო, ყატარის საელჩო, ჰილსაიდრეზიდენსი, არვატო, ელ-ჯი, ბოში, ევროპის საინვესტიციო ბანკი (EIB).
რეზიდენციები: იტალიის, პოლონეთის, ავსტრიის, შვეიცარიის, ბრაზილიის, იაპონიის, ყატარის, მსოფლიო ბანკის, IFC, IMF, ADB, გაეროს ელჩებისა და პირველი პირებისთვის.
2017 წელს „რენტალს“-ს დაგეგმილი აქვს აქტიურად შევიდეს ახალი დეველოპმენტების სეგმენტზე და შესთავაზოს დეველოპერებს   მარკეტინგისა და გაყიდვების პროცესების ეფექტური ორგანიზება და მართვა.

Real Estate Company RENTALS Has Joined Business Association of Georgia
RENTALS is a real estate brokerage and consulting company, working with 8 years of experience in the market. The company is focused only on high-class residential and commercial real estate related transactions. The company provides the consultation services to more than 20 embassies, international organizations and many dozens of private and institutional investors presented in Georgia.
Due to the degree of service orientation and high reliability the company has received the letters of recommendation from the Ambassadors and high officials of the large companies. Only in 2015-2016 years the company rented and sold in total more than 13,000 square meters of "A" class commercial real estate and dozens of premium apartments and Ambassador's residences.
Selected list of completed (sold or rented) projects:
Office buildings: the Dutch Embassy, ​​the Council of Europe, the Polish Embassy, ​​Embassy of the Republic of Latvia, the Embassy of Qatar, Hillside Residence, Arvato, LG, Bosch, the European Investment Bank (EIB).
Residences: for the Ambassadors and high officials of Italy, Poland, Austria, Switzerland, Brazil, Japan, Qatar, the World Bank, IFC, IMF, ADB, and UN.
In 2017 RENTALS is planning to actively enter a new development segment and offer the developers an effective organization and management of marketing and sales processes.