საქართველოს ბიზნეს ასოციაციასა და შ.პ.ს. „ადვესას“ შორის მემორანდუმი გაფორმდა
7 ივნისს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში შ.პ.ს. „ადვესას" აღმასრულებელი დირექტორმა, ალეხანდრო პასტრანამ  და ბიზნეს ასოციაციის პრეზიდენტმა, გიორგი ჭირაქაძემ ურთიერთთანამშრომლობის შესახებ მემორანდუმს მოაწერეს ხელი.
შ.პ.ს. „ადვესა" საქართველოში უცხოური ინვესტიციებით დაფუძნებული კომპანიაა, რომლის საქმიანობის ძირითადი სფერო საკონსულტაციო და სარეკლამო მომსახურებაა.
მემორანდუმის შესაბამისად, „ადვესა" ბიზნეს ასოციაციის წევრებს გაუწევს ექსკლუზიურ მომსახურებას, რაც გულისხმობს ტექნიკური და ეკონომიკური ხასიათის კვლევების მომზადებას დაინტერესებული კომპანიებისათვის.
თანამშრომლობის ფარგლებში, ბიზნეს ასოცაიცია ინვესტორ კომპანიას ეხმარება ადგილობრივი ბაზრის შესახებ ინფორმაციის მოძიებაში და საჭირო საქმიანი ურთიერთობების დამყარებაში.

Memorandum Signed between the Business Association of Georgia and LLC Advesa
CEO of LLC Advesa Alejandro Pastrana and BAG President George Chirakadze signed the Memorandum of Cooperation at the BAG office on June 7.
LLC Advesa is a company founded in Georgia through foreign investments whose main activity is provision of consultancy and advertising services.
As per the Memorandum, Advesa will provide the members of the BAG with exclusive service such as redenring of technical and economic studies for interested companies.
Within the framework of cooperation, the Association is helping the investor companies in obtaining information about domestic market and establishing business relations as needed.