შეხვედრა საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელთან
8 აპრილს, სასტუმრო „რედისონ ბლუ ივერიაში“, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ტურიზმის განვითარების კომიტეტის ფარგლებში გაიმართა შეხვედრა საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელთან, გიორგი ჩოგოვაძესთან. შეხვედრას უძღვებოდა ასოციაციის ტურიზმის განვითარების კომიტეტის თავმჯდომარე, გიორგი მარრი. ღონისძიებას ესწრებოდნენ ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლები, რომელთა საქმიანობა პირდაპირ ან არაპირდაპირ კავშირშია ტურიზმის დარგთან.
საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელმა, შეხვედრაზე წარმოადგინა ტურიზმის ბოლო პერიოდის სტატისტიკა და დამსწრე საზოგადოებას "საქართველოს ტურიზმის სტრატეგია 2025" გააცნო.
შეხვედრაზე ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლებს საშუალება ჰქონდათ, დაესვათ მათთვის მნიშვნელოვანი ყველა აქტუალური საკითხი და მიეღოთ მათზე პასუხი ადმინისტრაციის ხელმძღვანელისგან.

Meeting with the Head of Georgian National Tourism Administration
On 8th of April in Redisson Blu Iveria BAG organized a meeting with the Head of Georgian National Tourism Administration, Giorgi Chogovadze in the format of Tourism Development Committee. The head of Tourism Development Committee, Giorgi Marr headed the meeting. BAG’s member companies, whose activity is directly or indirectly linked to tourism, attended the meeting.
The head of Head of Georgian National Tourism Administration made a presentation about recent statistics of tourism and introduced Georgian Tourism Strategy 2025 to the audience.
On the meeting the representatives of BAG’s member companies had opportunity to ask questions the head of Georgian National Tourism Administration and get answers for them.