PUBLICITY.GE - ს და საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის პარტნიორული ურთიერთობა გრძელდება
8 ივლისს, ცენტრ "ჰილსაიდ ივენთში", პრესრელიზებისა და კორპორაციული სიახლეების გავრცელების სააგენტო PUBLICITY.GE-ს ორგანიზებით მოეწყო  შეხვედრა ბიზნეს ასოციაციის წევრი კომპანიების პიარ მენეჯერებთან. შეხვედრაზე შედგა PUBLICITY.GE - ს ახალი პროექტის "პატარა ნიუსი კომპანიის ცნობადობის სამსახურში" პრეზენტაცია, რომლის მიზანიც  კომპანიებისთვის იმიჯისა და რეპუტაციის მართვის პროცესებში დახმარებაა, მედიასთან უფრო აქტიური თანამშრომლობის საშუალებით.
ახალი პროექტის პრეზენტაციამდე, გაიმართა დისკუსია თანამედროვე მედია რელიზის პრაქტიკულ დანიშნულებაზე და  მედიასთან ურთიერთობების ახალ ტენდენციებზე.
პრეზენტაციას ეწრებოდნენ კომპანიების იუჯითის, ალტას, ბილაინის , საქკაბელის, Georgian Water & Power და სხვა კომანიების წარმომადგენლები. ასევე ის მედია პარტნიორები რომლებიც აქტიურად იყენებენ კომპანიის სერვისს.
კომპანია PUBLICITY.GE კვლავაც გააგრძელებს პარტნიორულ ურთიერთობას ბიზნეს ასოციაციის წევრებთან. შემოდგომიდან იგეგმება ახალი საინტერესო პროექტების შეთავაზება, როგორც პარტნიორი კომპანიებისათვის ასევე მთლიანად ქართული ბაზრისთვის.
PUBLICITY.GE - პრესრელიზებისა და კორპორაციული სიახლეების გავრცელების პირველი სააგენტოა საქართველოში, რომელიც 2008 წელს გამოჩნდა ქართულ ონლაინ ბაზარზე. სააგენტოს მიზანია ხელი შეუწყოს კერძო კომპანიებს, არასამთავრობო ორგანიზაციებსა და სახელმწიფო სტრუქტურებს მათი იმიჯისა და რეპუტაციის ფორმირებასა და კომუნიკაციური მართვის პროცესში.

On July 8, at the Hillside Event Centre, meeting of the PR managers of the BAG member companies was held with the organization of press releases and corporate news distribution agency PUBLICITY.GE . At the meeting, PUBLICITY.GE presented new project "little news in the company publicity service" intended for helping the companies in image and reputation management processes by more actively cooperating with media.
Before presenting the new project, practical importance of the modern media and new trends of the relations with media were discussed.
The representatives of UGT, Alta, Beeline, Saqcabel, Georgian Water & Power and other companies attended the presentation, as well as the media partners who have actively used the company's service.
PUBLICITY.GE continues its partnership with the members of BAG. In autumn it is planned to offer new interesting projects both to partner companies and the Georgian market in general.
PUBLICITY.GE is the first agency in Georgia distributing press releases and corporate news emerging on the Georgian online market in 2008. The Agency aims at supporting the private companies, NGOs and state authorities in forming their image and reputation and in the communication management process.