საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს გლობალ ბენეფიტს ჯორჯია შემოუერთდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს რისკების მართვისა და სადაზღვევო კომპანია გლობალ ბენეფიტს ჯორჯია შემოუერთდა... ვრცლად
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს „ბანკი ქართუ“ შემოუერთდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს „ბანკი ქართუ“ შემოუერთდა... ვრცლად
30 მარტს, სასტუმრო „ბილთმორში,“ საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით, გაიმართა ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლების შეხვედრა საქართველოს პირველ ვიცე-პრემიერთან, ფინანსთა მინისტრთან, დიმიტრი ქუმსიშვილთან... ვრცლად
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია კოლუმბიის ელჩს შეხვდა
30 მარტს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ კოლუმბიის ელჩს, ხუან ალფრედო პინტო საავედრას უმასპინძლა, რომელიც საქართველოში სამუშაო ვიზიტით იმყოფებოდა... ვრცლად
27 მარ '17
MEDEF International-ის  ვიზიტი საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში
მიმდინარე წლის 27 მარტს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში, ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლები საფრანგეთის უმსხვილესი ბიზნეს გაერთიანების, MEDEF International-ის დელეგაციის წევრებს შეხვდნენ... ვრცლად
24 მარ '17
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში საკანონმდებლო ბაზის განვითარების კომიტეტის სხდომა გაიმართა
23 მარტს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში, საკანონმდებლო ბაზის განვითარების კომიტეტის მორიგი სხდომა გაიმართა, რომელსაც ხელმძღვანელობდა კომიტეტის თავმჯდომარე, ასოციაციის წევრი კომპანიის „ნოდია, ურუმაშვილი და პარტნიორების“ მმართველი პარტნიორი, ლაშა ნოდია... ვრცლად

Risk Management and Insurance Company Global Benefits Georgia has joined Business Association of Georgia... more
Cartu Bank has joined Business Association of Georgia... more
Representatives of member companies of Business Association of Georgia met with Dimitry Kumsishvili, First Deputy Prime Minister and Minister of Finance of Georgia at Biltmore hotel on March 30,2017... more
On March 30 Business Association of Georgia hosted Juan Alfredo Pinto Saavedra, Ambassador of Colombia to Georgia... more
27 Mar '17
On March 27,2017, BAG organized a meeting with the delegation of MEDEF International - France's largest business community... more
24 Mar '17
On March 23, a regular session of the Legislative Framework Development Committee of Business Association of Georgia was held, which was led by the Head of the Committee, Lasha Nodia... more