საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტის  სხდომა გაიმართა
13 მარტს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში, ასოციაციის საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტის 2017 წლის პირველი სხდომა გაიმართა, რომელსაც ხელმძღვანელობდა კომიტეტის თავმჯდომარე, აუდიტორული კომპანია "ბიდიოს" მმართველი პარტნიორი, ზურაბ ლალაზაშვილი... ვრცლად
1 მარ '17
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ კონკურენციის სამართლის საკითხებზე შეხვედრას უმასპინძლა
ევროკავშირის პროექტის „საქართველოს კონკურენციის სააგენტოს მხარდაჭერა“ ფარგლებში საქართველოში სტუმრად მყოფი, კონკურენციის სამართლის ექსპერტი დოქტორი ფრანსუა სუტი საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრებს შეხვდა და კონკურენციის სამართლისა და კონკურენციის პოლიტიკის აქტუალური საკითხები განიხილა... ვრცლად
23 თებ '17
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია საერთაშორისო სავალუტო ფონდის მისიას შეხვდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია საერთაშორისო სავალუტო ფონდის მისიას შეხვდა... ვრცლად
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს კომპანია „ელიტ ელექტრონიქსი“ შემოუერთდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს კომპანია „ელიტ ელექტრონიქსი“ შემოუერთდა... ვრცლად
22 თებ '17
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი  კომპანიების წარმომადგენლების შეხვედრა ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების  მინისტრთან
22 თებერვალს, სასტუმრო ”რედისონ ბლუ ივერიაში,“ საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით, გაიმართა ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლების შეხვედრა საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრთან, ბატონ გიორგი გახარიასთან... ვრცლად
14 თებ '17
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში საფინანსო კომიტეტის სხდომა გაიმართა
დღეს, 14 თებერვალს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში, ასოციაციის საფინანსო კომიტეტის 2017 წლის პირველი სხდომა გაიმართა, რომელსაც ფინანსთა მინისტრის მოადგილე ნიკოლოზ გაგუა ესწრებოდა... ვრცლად

The Meeting of Tax and Customs Committee was held in BAG
On March 13, Tax and Customs Committee's first meeting of 2017 was held in BAG’s office.Zurab Lalazashvili, the Managing Partner of BDO and the head of the Committee for Tax and Customs, headed the meeting... more
1 Mar '17
Business Association of Georgia Hosted the Conference on Competition Law Issues
In the framework of the project of European Union “Supporting Georgian Competition Agency” Francois Souty,key expert on competition policy,met with the members of Business Association of Georgia and discussed the important issues in the field of competition law and politics... more
Business Association of Georgia meets with IMF representatives
Business Association of Georgia met with International Monetary Fund (IMF) mission representatives on February 22... more
Elit Electronics has joined Business Association of Georgia
The company Elit Electronics has joined Business Association of Georgia... more
22 Feb '17
Business Association of Georgia met with the Minister of Economy and Sustainable Development of Georgia
Representatives of member companies of Business Association of Georgia met with the Minister of Economy and Sustainable Development of Georgia Giorgi Gakharia at Radisson Blu Iveria hotel on Feberuary 22, 2017... more
14 Feb '17
The Meeting of Finance Committee of BAG
On February 14, Finance Committee's first meeting of 2017 was held in BAG’s office, which was attended by Nikoloz Gagua, Deputy Minister of Finance of Georgia... more