უძრავი ქონების კომპანია "რენტალსი" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია სილქროუდ ჯგუფის დამფუძნებლის, გიორგი რამიშვილის წინააღმდეგ გავრცელებული მცდარი ინფორმაციის გამო შეშფოთებას გამოთქვამს
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია შეშფოთებას გამოთქვამს მისი წევრი კომპანიის - სილქ როუდ ჯგუფის და მისი დამფუძნებლის, გიორგი რამიშვილის წინააღმდეგ ბოლო დღეებში სხვადასხვა უცხოური და ადგილობრივი მედიასაშუალებების მიერ გავრცელებული მცდარი, არაობიექტური და გადაუმოწმებელი ინფორმაციის გამო... ვრცლად
28 დეკ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში გარემოს დაცვის კომიტეტის მორიგი სხდომა გაიმართა
27 დეკემბერს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში გაიმართა გარემოს დაცვის კომიტეტის მორიგი სხდომა... ვრცლად
21 დეკ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა შეხვედრა ფინანსთა სამინისტროსა და შემოსავლების სამსახურის წარმომადგენლებთან
20 დეკემბერს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით, ასოციაციის ოფისში გაიმართა საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტის გაფართოებული შეხვედრა... ვრცლად
19 დეკ '16
"საერთაშორისო კორპორაცია აი სი არ" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს „საერთაშორისო კორპორაცია აი სი არ“ შემოუერთდა... ვრცლად
9 დეკ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის  ახალი ოფისის საზეიმო გახსნა
მიმდინარე წლის 8 დეკემბერს, საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა, გიორგი კვირიკაშვილმა, ასოციაციის პრეზიდენტმა, გიორგი ჭირაქაძემ და კომპანია „რედიქსის“ დამფუძნებელმა, ასოციაციის ვიცე პრეზიდენტმა, ლაშა პაპაშვილმა, საზეიმო ვითარებაში გახსნეს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ახალი ოფისი, რომელიც კომპანია "რედიქსის" ახალაშენებულ A კლასის ბიზნეს ცენტრში „ტაბიძე 1“ მდებარეობს... ვრცლად

The company RENTALS has joined Business Association of Georgia... more
On 27th of December, in BAG’s office Environment Protection Committee held a regular meeting... more
21 Dec '16
Meeting with the representatives of the Ministry of Finance and the Georgia Revenue service
On December 21, representatives of BAG member companies met First Deputy Minister of Finance of Georgia, Director General of Georgian Revenue Service (GRS), Giorgi Tabuashvili, Deputy Minister of Finance of Georgia, Lasha Khutsishvili and other representatives of the Ministry of Finance and the Georgia Revenue service in the framework of the Tax and Customs Committee... more
19 Dec '16
International Corporation ICR  has joined Business Association of Georgia
International Corporation ICR has joined Business Association of Georgia... more
9 Dec '16
Grand opening of the new office of Business Association of Georgia
On December 8, 2016, the Prime Minister of Georgia, Giorgi Kvirikashvili, George Chirakadze, President of the Business Association of Georgia, and Lasha Papashvili, founder of company Redix and Vice President of the Association solemnly opened the new office of Business Association of Georgia which is located at a new A Class Business Center “Tabidze 1”... more