საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ მსოფლიო ბანკის ჯგუფის ფინანსური ანგარიშგების რეფორმების ცენტრის (CFRR) მიერ ორგანიზებულ სემინარში მიიღო მონაწილეობა
პროგრამა STAREP 2013 წლიდან ხორციელდება ექვს ქვეყანაში - უკრაინა, ბელორუსი, მოლდოვა, აზერბაიჯანი, სასომხეთი და საქართველო, და მისი მიზანია ბუღალტრული აღრიცხვიანობის, ანგარიშგებისა და აუდიტის სფეროში ურთიერთშორის არსებული პრაქტიკის გაზიარება, საერთო ამოცანების გადაჭრა და გამჭირვალობის ამაღლება... ვრცლად
27 სექ '16
პრემიერ-მინისტრის ხელმძღვანელობით DCFTA-ს საკითხზე მთავრობის ადმინისტრაციაში მრგვალი მაგიდა გაიმართა
27 სექტემბერს მთავრობის ადმინისტრაციაში შედგა საჯარო დიალოგი ღრმა და ყოვლისმომცველი სავაჭრო სივრცის შეთანხმების (DCFTA) შესახებ, რომელსაც საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია, საერთაშორისო დონორი ორგანიზაციები, ევროკავშირის დელეგაცია და საქართველოს მთავრობის წევრები დაესწრნენ... ვრცლად
თბილისში 27 სექტემბერს  ჩინეთის საექსპორტო პროდუქციის გამოფენა გაიხსნა
საქართველოსა და ჩინეთის სავაჭრო-სამრეწველო პალატების ორგანიზებითა და საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის მხარდაჭერით, დღეს, საგამოფენო ცენტრ ”ექსპო-ჯორჯიას“ 11-ე პავილიონში ჩინეთის საექსპორტო პროდუქციის გამოფენა გაიხსნა... ვრცლად
20 სექ '16
"თანაბარი შესაძლებლობები ყველას" - შშმ პირებმა და ბიზნესსექტორის წარმომადგენლებმა შეხვედრა გამართეს
2016 წლის 20 სექტემბერს „ექსპო-ჯორჯიას“ პავილიონში „კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისათვის“ ინიციატივით გაიმართა შეხვედრა „თანაბარი შესაძლებლობები ყველას!“... ვრცლად
6 სექ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისი ახალ მისამართზე გადავიდა
გაცნობებთ, რომ საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისი გადავიდა თავისუფლების მოედანზე მდებარე ბიზნეს ცენტრში... ვრცლად

A roundtable on the DCFTA issues with the leadership of Prime Minister Giorgi Kvirikashvili was held
Business association of Georgia, international donor organizations, the EU delegation and members of the Government attended the public dialogue on the topic of the Deep and Comprehensive Free Trade Area (the DCFTA) held at the Administration of Government today... more
27 Sep '16
China's export products exhibition is opened in Tbilisi from today
Today, on September 27, China's export products exhibition was opened at the exhibition center ‘’Expo Georgia". The event is organized by Georgia’s and Chinese Chambers of Commerce and supported by the Business Association of Georgia... more
20 Sep '16
Persons with Disabilities and representatives of Business Organizations held a joint meeting “Equal Opportunities for all”
On September 20, 2016 ‘The Coalition for Independent Living initiated a meeting entitled “Equal Opportunities for all!” in the Expo-Georgia pavilion... more
6 Sep '16
Business Association of Georgia has changed the office location
We are pleased to announce that Business Association of Georgia has moved to a Business Center at the Freedom Square... more