მომხმარებელთა უფლებების დაცვის შესახებ კანონპროექტი ბიზნესსა და მომხმარებელს მხოლოდ ხარჯებს გაუზრდის
მომხმარებელთა უფლებების დაცვის შესახებ კანონპროექტი მომხმარებლებსა და ბიზნესს დააზიანებს... ვრცლად
18 მაის '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტის გაფართოებული სხდომა გამართა
სხდომაზე განხილული იქნა საგადასახადო შემოწმების პროცედურების რეგლამენტის პროექტი, რომელიც შემოსავლების სამსახურის აუდიტის დეპარტამენტმა შეიმუშავა... ვრცლად
19 აპრ '16
ასოციაციაში იურიდიული კომიტეტის სხდომა გაიმართა
ინფორმაცია „მეწარმეთა შესახებ“ საქართველოს კანონში ინიცირებული ცვლილებების პროექტების შესახებ, ინფორმაცია „ვაჭრობაში ანტიდემპინგური ღონისძიების... ვრცლად
8 აპრ '16
შეხვედრა საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელთან
გაიმართა შეხვედრა საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელთან, გიორგი ჩოგოვაძესთან. შეხვედრას უძღვებოდა ასოციაციის... ვრცლად
1 აპრ '16
შეხვედრა თბილისის მერიის ხელმძღვანელ პირებთან
შეხვედრა ქ. თბილისის მერიის ხელმძღვანელ პირებთან. აღნიშნულ შეხვედრას დედაქალაქის მერიიდან დაესწრნენ მერი, დავით ნარმანია, ვიცე-მერი, ლაშა აბაშიძე, მერის მოადგილე,... ვრცლად
29 მარ '16
გუდვილი საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
”გუდვილი” 2004 წელს დაარსდა და მას შემდეგ მუდმივად დინამიურად ვითარდება. დღეს ის საქართველოს მასშტაბით 2 ჰიპერმარკეტს, 4 სუპერმარკეტს,... ვრცლად

The new draft law on Consumer Rights Protection will increase costs for consumers and business... more
18 May '16
The meeting focused on tax audit procedures regulation project, which was developed by Audit Department of Revenue Service... more
19 Apr '16
BAG Legislative Framework Development Committee held a meeting, which was headed by the head of committee... more
8 Apr '16
BAG organized a meeting with the Head of Georgian National Tourism Administration, Giorgi Chogovadze in the format of Tourism Development... more
1 Apr '16
BAG organized a meeting between representatives of BAG’s member companies and the authorities of Tbilisi City Hall. Mayor of Tbilisi City Hall, Mr. Davit Narmania... more
Goodwill was established in 2004 and has been constantly, dynamically developing. Nowadays it holds 2 hypermarkets, 4 supermarkets, centralized... more