ასოციაციაში ენერგეტიკის კომიტეტის სხდომა გაიმართა
სხდომაზე განხილული იქნა ელექტროენერგიის ექსპორტთან დაკავშირებული საკითხები, ახალი საინვესტიციო პროექტის შეფასება და სხვა მნიშვნელოვანი საკითხები... ვრცლად
23 მარ '16
RSM საქართველო ასოციაციის წევრი გახდა
„RSM საქართველო” არის RSM-ის გლობალური ქსელის დამოუკიდებელი წევრი. RSM წარმოადგენს რიგით მეექვსე გლობალურ დამოუკიდებელ აუდიტორულ, საგადასახადო და საკონსულტაციო... ვრცლად
22 მარ '16
მომხმარებელთა უფლებების დაცვის შესახებ კანონპროექტი მომხმარებლებსა და ბიზნესგარემოს თანაბრად დააზიანებს
მომხმარებლებსა და ბიზნესგარემოს თანაბრად დააზიანებს - ასეთია ბიზნესგაერთიანებების შეფასება იმ კანონპროექტის მიმართ, რომელიც... ვრცლად
21 მარ '16
ასოციაცია მოგების გადასახადის ახალი სისტემის 2017 წლის 1 იანვრიდან ამოქმედების შესახებ პრემიერ-მინისტრს მიმართავს
მოგების გადასახადის რეფორმა ქვეყნის ეკონომიკური განვითარებისა და ბიზნესგარემოს გაუმჯობესების მიზნებისათვის მნიშვნელოვანი წინგადადგმული ნაბიჯია... ვრცლად
15 მარ '16
საქართველოს ვაგონმშენებელთა ჰოლდინგი ასოციაციის წევრი გახდა
“საქართველოს ვაგონმშენებელთა ჰოლდინგი” შეიქმნა 2009 წელს, მასში გაერთიანებულია 3 ძირითადი კომპანია: “ვაგონმშენებელი კომპანია”... ვრცლად
22 თებ '16
Baker Tilly Georgia საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
„Baker Tilly Georgia” დაარსდა 1996 წლის ივლისში, თბილისში. მიუხედავად მსოფლიოს მასშტაბით შედარებით მცირე ასაკისა, იგი წარმოადგენს ბუღალტრული და... ვრცლად

The meeting focused on issues related to export of electricity, assessment criterias for new investment projects and other important issues... more
23 Mar '16
RSM Georgia is an independent member of a Global Network RSM, which is the 6th largest network of independent audit, tax and advisory firms in the world and the... more
22 Mar '16
Draft law about Consumer Protection will equally harm consumers and business environment – such is estimation of the business unions about the... more
21 Mar '16
income tax is a significant step forward for economic development and improving business environment. This is a revolutionary amendmendments... more
Georgian Carriage Building Holding is one of the largest industrial groups in Georgia founded in 2009. The holding unifies 3 companies: Carriage Building... more
22 Feb '16
Baker Tilly Georgia Limited, established in July1996 and based in Tbilisi, is a leading national provider of assurance and business advisory... more