ფინანსთა სამინისტროს წარმომადგენლებმა ასოციაციის წევრებს გააცნეს საგადასახადო კოდექსში შესატანი ცვლილებების პაკეტი, რომელიც საგადასახადო ლიბერალიზაციის კუთხით მნიშვნელოვან... ვრცლად
17 თებ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ მონაწილეობა მიიღო ინვესტორთა საბჭოს სხდომაში, რომელიც გაიმართა პრემიერ-მინისტრის ხელმძღვანელობით. ინვესტორთა... ვრცლად
16 თებ '16
საქართველოს პრემიერ-მინისტრ, ბატონ გიორგი კვირიკაშვილსა და საქართველოს ბიზნესომბუდსმენთან, ბატონ გიორგი გახარიასთან ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენელთა... ვრცლად
15 თებ '16
“გორგია” 1998 წელს დაარსდა, რითაც ქართულ ბაზარზე სამშენებლო-სარემონტო მასალების გაყიდვების კუთხით ერთ-ერთი პირველი კომპანია გახდა. დღეს “გორგია” ამიერკავკასიაში... ვრცლად
12 თებ '16
“KPMG” არის დიდი ოთხეულის წევრი კომპანია, იგი წარმოადგენს პროფესიული ფირმების საერთაშორისო ქსელს, რომლებიც... ვრცლად
- მოსახლეობის უღარიბესმა 20%-მა მთლიანი შემოსავლების 5.6% მიიღო; - საშუალო თვიური შემოსავლების თითქმის მესამედი თბილისზე მოდიოდა... ვრცლად

Meeting with the representatives of Ministry of Finance
representatives of BAG member companies met First Deputy Minister of Finance of Georgia, Director General of Georgian Revenue Service (GRS), Giorgi Tabuashvili, Deputy... more
17 Feb '16
Second session of Investors Council
President of BAG, George Chirakadze participated in the second session of Investors Council, which was chaired by the Prime-Minister. On the meeting... more
16 Feb '16
Meeting with the Prime-Minister of Georgia
BAG organized a meeting with the Prime Minister of Georgia, Mr. Giorgi Kvirikashvili, the Business Ombudsman of Georgia, Giorgi Gakharia and the representatives... more
15 Feb '16
Gorgia Has Joined Business Association of Georgia
GORGIA was founded in 1998 and has become one of the first DIY retailer on Georgian market specialized in building and construction materials distribution... more
KPMG is a Big Four company, a global network of professional firms providing Audit, Tax, and Advisory services... more
The end-user - the population and the state
- The poorest 20% of population received 5.6% of the total income; - Nearly a third of the average monthly income was allocated in Tbilisi;... more