ასოციაცია პრემიერ-მინისტრის მიერ ინიცირებულ საგადასახადო რეფორმებს მიესალმება
ასოციაცია საგადასახადო კოდექსში პრემიერ-მინისტრის ინიციატივით მომზადებულ ცვლილებებს რევოლუციურად აფასებს და მიიჩნევს, რომ დაგეგმილი... ვრცლად
10 თებ '16
ასოციაციაში გაიმართა საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტის მორიგი სხდომა, რომელსაც ხელმძღვანელობდა კომიტეტის თავმჯდომარე, აუდიტორული კომპანია BDO-ს მმართველი პარტნიორი... ვრცლად
8 თებ '16
FORBES GEORGIA : 05 თებ, 2016: ადმინისტრაციული რესურსის ზრდა ინვესტიციებისა და ექსპორტის კლების საპასუხოდ
"რაც უნდა კარგი იყოს ქვეყნის სტრატეგია, ხედვა თუ შემუშავებული პოლიტიკა, წარმატების განმაპირობებელი გადამწყვეტი ფაქტორი არის ხელისუფლების უნარი, აღასრულოს... ვრცლად
3 თებ '16
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში ტურიზმის განვითარების კომიტეტის პირველი სხდომა გაიმართა
კომიტეტის პირველი სხდომა ატარებდა გაცნობით ხასიათს. სხდომა ფოკუსირებული იყო კომიტეტის ძირითადი მიზნების განსაზღვრაზე... ვრცლად
27 იან '16
პროკრედიტ ბანკი საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
სს “პროკრედიტ ბანკი” მცირე და საშუალო ზომის საწარმოების კომპლექსურ მომსახურებაზე ორიენტირებული ერთ-ერთი წამყვანი ბანკია საქართველოში... ვრცლად
18 იან '16
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის შეხვედრა ბიზნესსექტორთან
ირაკლი ასლანიშვილმა მონაწილეობა მიიღო საქართველოს მთავრობის მიერ ორგანიზებულ შეხვედრაში, სადაც საქართველოს პრემიერ-მინისტრი... ვრცლად

BAG estimates amendments to the Tax Code prepared by the initiative of Prime-Minister like revolutionary and considers that the planned tax reforms will improve... more
10 Feb '16
he Committee for Tax and Customs of BAG held a meeting. Zurab Lalazashvili, the Managing Partner of BDO and the head of the Committee for Tax and Customs... more
8 Feb '16
FORBES GEORGIA : 05 Feb, 2016, Increase of administrative resources in response of investment and exports decreasement
FORBES GEORGIA : 05 Feb, 2016, Increase of administrative resources in response of investment and exports decreasement... more
3 Feb '16
Tourism Development Committee of BAG held first meeting
On 3th of February, the Tourism Development Committee held a meeting. Giorgi Marr, CEO of “Silk Road Group – Real Estate” headed the meeting. BAG’s... more
27 Jan '16
ProCredit bank Has Joined Business Association of Georgia
ProCredit bank is one of the leading banks in Georgia focused on small and medium sized enterprises, offering... more
The Prime Ministers meeting with the business sector
Irakli Aslanishvili participated in the meeting, organized by the administration of Government of Georgia, where the Prime-Minister of... more