ეროვნული ბანკის პრეზიდენტთან, გიორგი ქადაგიძესთან ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენელთა შეხვედრა გაიმართა... ვრცლად
27 ნოემ '15
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით, გაიმართა ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენელთა შეხვედრა ბიზნესომბუდსმენთან... ვრცლად
21 ნოემ '15
FORBES GEORGIA : 20 ნოემბ, 2015: საპენსიო რეფორმა აუცილებელია
საქართველოში საპენსიო სისტემის რეფორმის აუცილებლობა ბოლო წლების განმავლობაში სულ უფრო აქტუალური ხდება. აღნიშნული... ვრცლად
17 ნოემ '15
სანტე ჯი-ემ-თი პროდუქტები საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს კომპანია სანტე ჯი-ემ-თი პროდუქტები შეემატა.შპს „სანტე ჯი-ემ-თი პროდუქტები“ რძის... ვრცლად
12 ნოემ '15
სასტუმროების ქსელი მგზავრები საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრი გახდა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს სასტუმროების ქსელი მგზავრები შეემატა. შპს სასტუმროების ქსელი მგზავრები დაარსდა 2008... ვრცლად
ინვესტორთა საბჭოს პირველი სხდომა
29 ოქტომბერს გაიმართა ინვესტორთა საბჭოს 2015 წლის პირველი სხდომა. სხდომას ესწრებოდა პრემიერ-მინისტრი და ეკონომიკური გუნდის... ვრცლად

BAG organized a meeting between the President of National Bank of Georgia and the representatives of BAG’s member companies... more
27 Nov '15
A meeting, organized by BAG, was held between the Business Ombudsmen George Gakharia, Deputy Business Ombudsmen Zurab Dznelashvili,... more
21 Nov '15
FORBES GEORGIA : 20 Nov, 2015, Pension Reform is required... more
17 Nov '15
Sante GMT Products has joined Business Association of Georgia. Sante GMT Products, LLC is the largest producer of dairy and juice prod... more
12 Nov '15
Hotel Network Mgzavrebi has joined Business Association of Georgia.Ltd. Hotel Network Mgzavrebi (passangers) was founded in 2008... more
First Session of Investors Council, chaired by the Prime Minister of Georgia, established for further development of relations between the state and Investors... more