საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ საფრანგეთის უმსხვილეს ბიზნესგაერთიანება MEDEF International-თან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გააფორმა... ვრცლად
17 სექ '15
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით, გაიმართა ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენელთა შეხვედრა ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრთან... ვრცლად
9 სექ '15
ინიცირებული საკანონმდებლო ცვლილებების პაკეტი, რომელიც უძრავ ნივთზე საკუთრების ხელყოფის, ან სხვაგვარი ხელშეშლის აღკვეთის... ვრცლად
31 ივლ '15
31 ივლისს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციისა და ბიზნესომბუდსმენის აპარატის ორგანიზებით გაიმართა ასოციაციის... ვრცლად
16 ივლ '15
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია სტიქიის შედეგად დაზარალებულებს დასახმარებლად ჩაერთო საქველმოქმედო მარათონში... ვრცლად
22 ივნ '15
მიმდინარე წლის 15-18 ივნისს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის აღმასრულებელი გუნდის წარმომადგენლები ესტონეთის დედაქალაქს საქმიანი ვიზიტით... ვრცლად

BAGs business trip in Paris
On 17th of September, a meeting, organized by BAG, was held between the Minister of Economy and Sustainable Development of Georgia... more
9 Sep '15
BAG negatively assessess planned amendments in the Civil Code
Legislative amendments proposed in the Georgian parliament, which are related to cancelation of suppression of an administrative order or othe... more
31 Jul '15
Meeting with the authorities of National Statistics Office in Georgia
On 31st of July, In BAG office, BAG and the office of Business Ombudsman organized a meeting with the authorities of National Statistics... more
16 Jul '15
BAG assisted families affected by the disaster
BAG, to assist families affected by the disaster, was involved in the charity marathon, called Tsa metia vidre tsameti... more
22 Jun '15
BAG visited Estonia to study countrys income tax reform
Representatives of BAG’s executive team, headed by the CEO Irakli Aslanishvili visited Estonia on 15 – 18 June... more