შეხვედრა საპარტნიორო ფონდის ხელმძღვანელთან
"საპარტნიორო ფონდის" აღმასრულებელი დირექტორი, ირაკლი კოვზანაძე საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაციის წარმომადგენლებს შეხვდა... ვრცლად
21 აგვ '13
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია ქვეყნის ეკონომიკური განვითარების სტრატეგიის შემუშავებას მიესალმება
ქართული ბიზნესსაზოგადოებისათვის უმნიშვნელოვანესია ქვეყნის... ვრცლად
8 ივლ '13
"4 ფინანსი" – საქართველოს ბიზნეს ასოციაციი წევრი გახდა
Vivus.ge ჯგუფი 4ფინანსის (4Finance) გლობალური ბრენდია, რომელსაც ენდობიან მსოფლიო მაშტაბით. კომპანია წამყვან პოზიციაზე იმყოფება... ვრცლად
13 ივნ '13
ბიზნეს ასოციაციამ ფინანსთა სამინისტროსთან შეხვედრას უმასპინძლა
12 ივნისს, სასტუმრო რედისონში საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით გამართულ შეხვედრაზე ბიზნესმენები ფინანსთა მინისტრს... ვრცლად
12 ივნ '13
ბიზნეს ასოციაციის წევრთა რიგებს კიდევ ერთი წარმატებული კომპანია შეუერთდა
აუდიტორული კომპანია „კაპტო ჯგუფი" წარმოადგენს RSM-ის წევრს საქართველოში, რომელიც აერთიანებს 700-მდე ოფისს, 100-ზე მეტ ქვეყანას... ვრცლად
12 აპრ '13
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია მთავრობის ეკონომიკურ გუნდსა და ეროვნული ბანკის პრეზიდენტს შეხვდა
საქართელოს ბიზნეს ასოციაციის მიერ სასტუმრო „რედისონში" ორგანიზებულ შეხვედრაზე ბიზნეს ასოციაციის წევრი... ვრცლად

Executive Director of the Partnership Fund of Georgia Irakli Kovzanadze met with members of the Business Association of Georgia... more
21 Aug '13
It is important that the Georgian business community is informed about the vision of the long-term economic development of Georgia... more
8 Jul '13
Vivus.ge is an international brand of 4Finance Group, which is trustworthy throughout the world. Company is on the leading position in... more
13 Jun '13
On June 12 business representatives met with Minister of Finance, director general of the Georgian Revenue Service and his deputies... more
12 Jun '13
Capto Group, member of RSM is one of the leading audit and consulting companies in Georgia, specialized in: audit & assurance... more
12 Apr '13
Representatives of member companies of Business Association of Georgia met with the Ministers of Economy and Finance and... more