20 სექტემბერს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში, ასოციაციის პრეზიდენტმა გიორგი ჭირაქაძემ პრესკონფერენცია... ვრცლად
3 აგვ '11
3 აგვისტოს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში ასოციაციის წევრი კომპანიების წარმომადგენლებისათვის სტატისტიკის... ვრცლად
25 ივლ '11
25 ივლისს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრები სავაჭრო სამრეწველო პალატის ახლადარჩეულ პრეზიდენტს, კახა ბაინდურაშვილს შეხვდნენ... ვრცლად
30 ივნ '11
30 ივნისს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით სასტუმრო შერატონ მეტეხი პალასში გაიმართა სემინარი, რომელსაც... ვრცლად
24 ივნ '11
24 ივნისს თბილისში, სასტუმრო „შერატონ მეტეხი პალასში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია ეროვნული უშიშროების საბჭოს მდივანს... ვრცლად
5 ივნ '11
5 ივნისს, შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო თეატრის მცირე დარბაზში, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორგანიზებით... ვრცლად

On September 20, at the premises of the Business Association, its President George Chirakadze held a press conference... more
3 Aug '11
On August 3 the Director of National Statistics Office of Georgia, Mr. Zaza Chelidze delivered a presentation, for the representative... more
25 Jul '11
On July 25, the BAG members met with the newly elected President of the Chamber of Commerce and Industry Mr. Kakha Baindurashvili... more
30 Jun '11
On June 30, the Business Association of Georgia organized a seminar at Sheraton Metekhi Palace Hotel led by the invited experts... more
24 Jun '11
On June 24 at Sheraton Metekhi Palace Hotel the Business Association of Georgia met with the Secretary of the National Security Council... more
5 Jun '11
On June 5, at the Small Hall of the Shota Rustaveli State Drama Theatre, the BAG organized a charity dinner to support the families of those... more