საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტო თანამშრომლობის ფორმატზე შეთანხმდნენ
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტო, გერმანიის საერთაშორისო თანამშრომლობის საზოგადოების (GIZ)... ვრცლად
29 აპრ '11
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში კერძო საპენსიო სისტემის კონცეფციის პროექტი განიხილეს
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის საფინანსო კომიტეტმა 29 აპრილს კერძო საპენსიო სისტემის რეფორმასთან დაავშირებით კიდევ... ვრცლად
13 აპრ '11
პრემიერ მინისტრმა ბიზნესმენებს საგადასახადო სფეროში არსებული სიახლეები
13 აპრილს, სასტუმრო შერატონ მეტეხი პალასში საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ პრემიერ მინისტრს, ფინანსთა სამინისტროს... ვრცლად
30 მარ '11
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში კერძო საპენსიო სისტემის შესახებ პრეზენტაცია გაიმართა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის საფინანსო კომიტეტის ეგიდით პარასკევს, 25 მარტს კერძო საპენსიო სისტემის რეფორმასთან... ვრცლად
22 მარ '11
საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო და საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია ლიზინგის კანონმდებლობის პრინციპულ საკითხებზე შეთანხმდნენ
საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსა და საქართველოს ბიზნეს ასოციაციას შორის გამართულ მორიგ სამუშაო შეხვედრაზე... ვრცლად
21 მარ '11
შავი ზღვის ვაჭრობისა და განვითარების ბანკის პრეზიდენტი ბიზნესმენებს შეხვდა
საქართველოში ვიზიტად მყოფი შავი ზღვის ვაჭრობისა და განვითარების ბანკის (BSTDB) პრეზიდენტი ანდრეი კონდაკოვი... ვრცლად

The Business Association and State Procurement Agency have agreed to set up a joint working group with the support of German... more
29 Apr '11
BAG's Finance Committee held another meeting on private pension system reformation on April 29. The concept of private pension system... more
13 Apr '11
On April 13, the Business Association of Georgia hosted the Prime Minister of Georgia, the Head of the Revenue Service of the Ministry... more
30 Mar '11
Supplementary meeting on reformation of private pension system was held under the auspices of BAG's Finance Committee... more
22 Mar '11
At the subsequent working meeting between the Ministry of Finance and Business Association of Georgia, concerning the improvement... more
21 Mar '11
The President of Black Sea Trade and Development Bank (BSTDB), Mr. Andrey Kondakov, being on a visit to Georgia, met with... more