11 მარტს გერმანულ სახლში გერმანიის ტექნიკური თანამშრომლობის ორგანიზაციის, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოსა... ვრცლად
10 მარ '11
10 მარტს სასტუმრო ქორთიარდ მარიოტში ფინანსთა მინისტრმა საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრებთან შეხვედრაზე... ვრცლად
2 მარ '11
28 თებერვალს სასტუმრო „თბილისი მერიოტში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ პრემიერ მინისტრს უმასპინძლა. შეხვედრის მიზანი... ვრცლად
24 თებ '11
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციას კიდევ ორი ახალი წევრი ჰყავს, კავკასუს ონლაინის და ნოდია... ვრცლად
11 თებ '11
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციას ორი ახალი წევრი, საერთაშორისო სადაზღვევო კომპანია „იმედი ელ ინტერნეიშენალი“... ვრცლად
7 თებ '11
6 და 7 თებერვალს, ქალაქ ბათუმში, სასტუმრო „შერატონში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის მიერ ორგანიზებულ შეხვედრაზე... ვრცლად

German Technical Cooperation Agency (GTZ), State Procurement Agency and Business Association have organized the meeting... more
10 Mar '11
At the meeting held on March 10 at Courtyard Marriott Hotel, the minister of Finance of Georgia introduced new Head of the Revenue Service... more
2 Mar '11
The Business Association hosted the Prime Minister of Georgia on February 28 at Marriott Tbilisi Hotel. The meeting aimed at... more
24 Feb '11
11 Feb '11
7 Feb '11
Representatives of the Government of Georgia, President of the National Bank of Georgia and the members of Business Association... more