12 ოქტომბერს, 14 საათზე სასტუმრო „ქორთიარდ მერიოტში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის საგადასახადო-საბაჟო კომიტეტმა... ვრცლად
7 ოქტ '10
7 ოქტომბერს, სასტუმრო "შერატონ მეტეხი პალასში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ორი ახალი კომიტეტის - სოფლის მეურნეობის... ვრცლად
27 სექ '10
24 სექტემბერს „ქორთიარდ მარიოტში" საქართველოს ფინანსთა მინისტრმა, კახა ბაინდურაშვილმა, ბიზნეს ასოციაციის... ვრცლად
20 სექ '10
17 სექტემბერს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წარმომადგენლები კავკასიის ბიზნეს სკოლის იმ სტუდენტებს შეხვდნენ... ვრცლად
15 სექ '10
საქართველოს პარლამენტი საგადასახადო კოდექსის პროექტს მესამე მოსმენით განიხილავს... ვრცლად
10 სექ '10
2010 წლის 10 სექტემბერს სასტუმრო „შერატონ მეტეხი პალასში" „საქართველოს მცირე და საშუალო საწარმოთა ასოციაცია"... ვრცლად

The BAG Committee for Tax and Customs Summarizing the Results of Works on the Tax Code
On October 12 at 14:00 the BAG's Committee for Tax and Customs held the presentation at Courtyard Marriott Hotel. The Committee... more
7 Oct '10
The Committees for Agriculture Development and for the Protection of Intellectual Property setting up with the Business Association of Georgia
The presentation of two new committees of the Business Association of Georgia -for Agriculture Development and for the protection... more
27 Sep '10
The Ranking of Heritage Foundation discussed at the Joint Press Conference of BAG and MoF
Minister of Finance of Georgia, Mr. Kakha Baindurashvili, President of the Business Association of Georgia... more
20 Sep '10
The Business Association of Georgia Hosting the Students of Caucasus School of Business
On September 17, the representatives of the Business Association met the students of Caucasus School of Business who are going... more