საქსტატსა და დარგობრივ ასოციაციებს შორის მემორანდუმი გაფორმდა
4 აგვისტოს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში საქართველოს სტატისტიკის ეროვნულმა სამსახურმა (საქსტატი)... ვრცლად
28 ივლ '10
საგადასახადო კოდექსის პროექტის ბოლო ვერსია
საქართველოს პარლამენტმა ამა წლის 21 ივლისს მეორე მოსმენით მიიღო საქართველოს საგადასახადო კოდექსის პროექტი... ვრცლად
20 ივლ '10
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია საქმიანობის არეალს აფართოვებს
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში 2010 წლის სექტემბრიდან იქმნება ახალი - სოფლის მეურნეობის განვითარების კომიტეტი... ვრცლად
13 ივლ '10
ბიზნეს ასოციაციის წევრები სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისიის მიერ მომზადებულ კონსტიტუციის საბაზისო პროექტს გაეცნენ
საქართველოს სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისიის თავმჯდომარე, ავთანდილ დემეტრაშვილი, კომისიის მდივანი... ვრცლად
8 ივლ '10
PUBLICITY.GE - ს და საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის პარტნიორული ურთიერთობა გრძელდება
8 ივლისს, ცენტრ "ჰილსაიდ ივენთში", პრესრელიზებისა და კორპორაციული სიახლეების გავრცელების სააგენტო PUBLICITY.GE-ს ორგანიზები... ვრცლად
6 ივლ '10
საქართველოს პარლამენტი და ბიზნეს ასოციაცია ერთობლივი სამუშაო ჯგუფის შექმნაზე შეთანხმდნენ
საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარე, დავით ბაქრაძე 6 ივლისს ბიზნეს ასოციაციის წევრებს შეხვდა... ვრცლად

GeoStat and Sectoral Associations signing the Memorandum
The National Statistics Service of Georgia (GeoStat) has signed the Memorandum of Cooperation with sectoral associations... more
28 Jul '10
The latest version of the draft of the Tax Code
On July 21st, the Parliament passed the draft of the Tax Code by the second hearing... more
20 Jul '10
Business Association of Georgia Expanding its Scope
From September 2010 a new Agricultural Development Committee is being set up at the Business Association... more
13 Jul '10
Members of the BAG Getting Familiarized with the Basic Draft of Constitution Developed by the State Constitutional Commission
Chairman of the State Constitutional Commission, Avtandil Demetrashvili, Secretary of the Commission, Tengiz Sharmanashvili... more
8 Jul '10
Partnership between PUBLICITY.GE and BAG continues
On July 8, at the Hillside Event Centre, meeting of the PR managers of the BAG member companies was held with... more
6 Jul '10
The Parliament of Georgia and Business Association agree on the set up of Joint Working Group
Chairman of the Georgian Parliament, Mr. David Bakradze met with the BAG members on 6 of July... more