ბიზნეს ასოციაციაში დასაქმებისა და შრომითი ურთიერთობების კომიტეტის სამუშაო შეხვედრა გაიმართა
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის დასაქმებისა და შრომითი ურთიერთობების კომიტეტი 28 მაისს შეიკრიბა და მოისმინა... ვრცლად
პრემიერ მინისტრის მრჩეველი საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრებს შეხვდა
საქართელოს ბიზნეს ასოციაციის სამეთვალყურეო საბჭო და წევრები 24 მაისს საქართველოს პრემიერ მინისტრის მრჩეველს... ვრცლად
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია საქველმოქმედო ფონდ „იავნანასა“ და საქართველოს საპატრიარქოს ერთობლივ პროექტში ჩაერთო
საქველმოქმედო ფონდ „იავნანას" დამფუძნებელი, პაატა ბურჭულაძე, 24 მაისს სასტუმრო „შერატონ მეტეხი პალასში" შეკრებილ ბიზნესმენებს... ვრცლად
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ხელმძღვანელობა CARANA CORPORATION - ის ვიცე პრეზიდენტს შეხვდა
საერთაშორისო კომპანია CARANA CORPORATION-ის ვიცე პრეზიდენტი, დავიდ შახტი 24 მაისს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციას... ვრცლად
17 მაის '10
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციამ საკონსულტაციო კომპანია Booz Allen Hamilton-ს წარმომადგენლებს უმასპინძლა
2010 წლის 17 მაისს საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ოფისში ასოციაციის სამეთვალყურეო საბჭოს წევრები და აღმასრულებელი... ვრცლად
15 მაის '10
საქართელოს ბიზნეს ასოციაციამ USTRANSCOM –ის შესყიდვების შესახებ სემინარში მიიღო მონაწილეობა
15 მაისს სასტუმრო „თბილისი მარიოტში" ამერიკის სავაჭრო პალატის ორგანიზებით და საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის... ვრცლად

Working Meeting of the Committee for Employment and Labor Relations held at the Business Association
The BAG Committee for Employment and Labor Relations assembled on May 28 and heard the Chairman of the Committee... more
Prime Minister’s Advisor for Business Protection Issues Meeting the Members of the Business Association
On May 24 the BAG Supervisory Board and the members met the Advisor of Prime Minister of Georgia George Pertaia to speak... more
Business Association of Georgia Getting Involved in the Joint Project of the Charity Foundation “Iavnana” and Patriarchate of Georgia
The founder of Charity Foundation "Iavnana" Paata Burchuladze met the businessmen gathered at Sheraton Metekhi Palace Hotel... more
The Leadership of BAG Meeting the Vice President of Consulting Firm CARANA CORPORATION
Vice President of the international company CARANA CORPORATION David Schacht paid visit... more
17 May '10
BAG Hosting the Consulting Firm Booz Allen Hamilton
The members of the BAG Supervisory Board and executive team met the representatives of Booz Allen Hamilton John Mennel... more
15 May '10
Business Association of Georgia Taking Part in the Seminar of the US Transportation Command (USTRANSCOM) on Procurement
The US Transportation Command (USTRANSCOM) held the seminar on "Domestic procurement" for Georgian producers... more