23 დეკემბერს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ვიცე პრეზიდენტი, სოსო ფხაკაძე ეგვიპტის არაბთა რესპუბლიკის საგანგებო და... ვრცლად
23 დეკემბერს, საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის ვიცე პრეზიდენტი, სოსო ფხაკაძე ეგვიპტის არაბთა რესპუბლიკის საგანგებო და სრულუფლებიან... ვრცლად
10 დეკ '09
ბიზნეს ასოციაციის სამეთვალყურეო საბჭოს წევრების გადაწყვეტილებით, ორგანიზაციაში საგადასახადო-საბაჟო საკითხებზე მომუშავე... ვრცლად
9 დეკ '09
საქართველოს პრეზიდენტის, მიხეილ სააკაშვილის ინიციატივით... ვრცლად
7 დეკ '09
ბიზნეს ასოციაციასა და დამსაქმებელთა ასოციაციას შორის გაფორმდა თანამშრომლობის მემორანდუმი, რომლის ძირითად მიზანს... ვრცლად
3 დეკ '09
3 დეკემბერს, სასტუმრო "შერატონ მეტეხში პალასში" ბიზნეს ასოციაციის წევრები საქართველოს ფინანსთა მინისტრს ბ-ნ კახა ბაინდურაშვილს... ვრცლად

On December 23, Vice President of BAG Mr. Soso Pkhakadze met Mr. Wahid El-Din Ismail Galal, the Ambassador Extraordinary... more
10 Dec '09
Based on the decision of the members of Supervisory Board of BAG the Committee for Tax and Customs was set up within the organization... more
9 Dec '09
With the initiative of the President of Georgia Michael Saakashvili, representatives of BAG and of Georgian Chamber of Commerce... more
7 Dec '09
Memorandum of Cooperation was signed between the BAG and Employers' Association aiming at objective protection of entrepreneurs... more
3 Dec '09
On December 3, at Sheraton Metekhi Palace Hotel the members of BAG met with the Minister of Finance of Georgia Mr. Kakha Baindurashvili... more