ბიზნეს ასოციაციიაში მრჩეველთა საბჭო ჩამოყალიბდა
ბიზნეს ასოციაციის სამეთვალყურეო საბჭოს გადაწყვეტილებით, ასოციაციაში შეიქმნა მრჩეველთა საბჭო, რომელსაც ბატონი როი საუთვორტი... ვრცლად
20 ნოემ '09
ბიზნეს ასოციაციაში დასაქმებისა და შრომითი ურთიერთობების კომიტეტი შეიქმნა
ბიზნეს ასოციაციაში დასაქმებისა და შრომითი ურთიერთობების კომიტეტი შეიქმნა, რომლის... ვრცლად
12 ნოემ '09
ევროპის საარბიტრაჟო პალატის წარმომადგენლობის
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრებმა მონაწილეობა მიიღეს "ევროპის საარბიტრაჟო პალატის" ოფიციალური წარმომადგენლობის გახსნაში... ვრცლად
4 ნოემ '09
იმპორტის ჩანაცვლება ადგილობრივი წარმოების ხელშეწყობის გზით
აშშ საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს მცირე და საშუალო ბიზნესის მხარდაჭერის პროექტმა და პოლიტიკისა და მენეჯმენტის... ვრცლად
3 ნოემ '09
შეხვედრა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის რექტორთან და მიუნჰენის ტექნიკური უნივერსიტეტის პრეზიდენტთან
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის სამეთვალყურეო საბჭოს წევრებმა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის რექტორს ბ-ნ გია ხუბუას... ვრცლად
8 ოქტ '09
საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა პირველი შეხვედრა
2009 წლის 8 ოქტომბერს, სასტუმრო "თბილისი მერიოტში" საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის წევრთა პირველი შეხვედრა გაიმართა... ვრცლად

Advisory Board of BAG
As decided by the Supervisory Board of BAG, Advisory Board has been set up within the institution with the leadership... more
20 Nov '09
The Committee for Employment and Labour Relations was set up at the BAG
The Committee for Employment and Labour Relations was set up at the BAG. On the position of its Chairman Mr. Lasha Akhaladze... more
12 Nov '09
Opening of the Representative Office of the European Arbitration Chamber (EAC)
Members of BAG participated in the opening of official representation of European Arbitration Chamber. The aim of the event was... more
4 Nov '09
Import Substitution by Facilitating Domestic Production
The USAID SME Support Project and Policy and Management Consulting Group, with the support of BAG and in cooperation with the... more
3 Nov '09
Meeting with the Rector of Tbilisi State University and President of Technical University of Munich
Members of the Supervisory Board of BAG hosted Mr. Gia Khubua, Rector of Tbilisi State University and Prof. Wolfgang Herman... more
8 Oct '09
Meeting of the Members of BAG
The first meeting of the members of BAG was held on October 8, 2009 at Tbilisi Marriott Hotel in which over 30 business organizations... more